IK serv

Biz küçük bir şirket Frankfurt Main merkezli vardır. Biz neredeyse 17 yıldır bilgisayar hızlı değişen dünyada faaliyet olmuştur. Çoğunluk müşteri tabanı küçük ve orta ölçekli işletmelerden oluşmaktadır.

Küçük işletmeler (hukuk firmaları, doktorlar ofisleri, zanaat işletmeleri) de iyi işleyen ve uygun fiyatlı BT çözümü hakkına sahiptir. Biz iyi işleyen bir baz oluşturarak, müşterilerimizin sorunlarına konsantre ve mevcut tabanı en fazla almak için çalışıyoruz bu talebi karşılamaya çalışın.

Ister sanayi çözümleri, telematik altyapı, ağ, mesajlaşma sistemleri, güvenlik, bilgisayar telefonu entegrasyonu, kendi bilgisayar departmanı, servis sözleşmeleri ve hatta ses video düzenleme desteği, her zaman tam bir çözüm oluşturmaya çalışıyoruz Müşteri gereksinimlerini profesyonel ve finansal olarak karşılamayabilir.

Çünkü müşteri memnuniyetini en önemli şey, ve her zaman bizim en öncelikli. Bu uzun vadede işbirliği için güven temeli, ve memnun bir müşterinin önerisi, bizim görüşüme göre, genellikle para reklam yatırım daha fazla değer.

Biz hızlı, temiz, her zaman erişilebilir ve her zaman elle çalışın çalışıyoruz. Amacımız, çalışmalarımız konusunda terbiyeli yaşamak için işlevsel bir bilgisayar peyzaj arkasında bırakmak etmektir.

Kontrol ve ilk kez bilgisayar manzara gözden hiçbir şey mal olacak. Belki de bu vesileyle biz sizin için bazı küçük (veya büyük) sorunları çözebilirsiniz.

Etrafına bir bak, bizi ara ve kendi fotoğrafını çek.