Künye

IKSERV-BT Hizmetleri & ağ yönetimi

Sahibi:
IKSERV
M
ehmet kopur

At Leinritt 15
60386 Frankfurt/Main
Almanya

İletişim:
Cep telefonu: + 49 (0) 176/10 197 487
E-posta: info@ikserv.net

Web sitesi: www.ikserv.net

Reddi:
Içerik sorumluluğu:

Sayfalarımız içeriği son derece özenle oluşturulmuştur. Ancak, içeriğin doğruluğunu, bütünlüğü ve güncelliğini garanti edemeyiz. Hizmet sağlayıcısı olarak §7. uyarınca bu sayfalarda kendi içeriği için 1 TMG genel yasaları çerçevesinde sorumlu biziz. § § 8-10 TMG biz izlemek zorunda değilsiniz aktarılan veya yabancı bilgi depolanan veya yasa dışı aktivite bir servis sağlayıcı olarak işaret olursa olsun according. Yükümlülükleri kaldırmak veya genel yasalara göre bilgi engellemek bundan etkilenmeyecektir. Bir sorumluluk yalnızca bilgi beton bir ihlal tarihinden itibaren mümkündür. Uygun hukuk göstersede bilindiğinde hemen bu içeriği kaldıracağız.

Bağlantılar için sorumluluk:

Teklifimizin üçüncü tarafların, içeriği üzerinde hiçbir etkiye sahip harici Web sitelerine linkler içerir. Bu nedenle, bu dış içerik için herhangi bir sorumluluk kabul. Bağlantılı içeriği için iki tarafın her zaman ilgili müracaat veya bu sitelerin operatörü sorumludur. Bağlantılı siteler hukuk olası ihlalleri için linking anda kontrol edildi. Yasadışı içeriği linking zaman tanınabilir değildi. Ancak, bağlantılı sitelerin kalıcı bir denetim hukukun ihlali somut kanıt olmadan makul değildir. Ne zaman ihlali farkında olma, hemen bu tür bağlantıları kaldırır.

Telif hakkı:

İçerik sitesi işleçleri tarafından oluşturulup çalışır bu sayfalarda Alman telif hakları yasalarına tabidir. Çoğaltma, düzenleme, dağıtım ve herhangi bir telif hakkı kanunu sınırları dışında sömürünün ilgili yazarın yazılı onayı gerektirir veya Yaratıcısı. Yüklemeler ve bu sayfanın kopyalarını özel, ticari olmayan kullanım için izin verilmektedir. Operatör tarafından değil bu sitede içerik oluşturulan sürece, telif hakları saygın üçüncü taraf vardır. Özellikle, içerik üçüncü tarafların bu nedenle tespit edilmiştir. Bir telif hakkı ihlali gerçekleştiğini fark ederseniz, biz bir ipucu isteyin. Ne zaman ihlali farkında olma, hemen bu içeriği kaldıracağız.

Gizli -lik:

Web sitemiz kişisel veri belirtisi mümkün kullanmaktır. Kişisel verilerin (ad, adres veya e-posta adresleri gibi) Web sitemizde toplandığı ölçüde, bu her zaman mümkün olduğu kadar gönüllü olarak yapılır. Bu verilerin üçüncü kişilere sizin açık izniniz olmadan geçmedi.
Biz (örneğin Internet'teki veri iletimi işaret E-posta ile iletişim kurarken) güvenlik açıkları sergilemek. Üçüncü şahıslar tarafından erişime karşı verilerin tam bir koruma mümkün değildir.

Üçüncü tarafların istenmeyen reklam ve bilgi malzemeleri göndermek için baskı yükümlülüğü bir parçası olarak yayınlanan iletişim verilerinin kullanımı bu konuda açıkça itiraz edilir. Web sitesinin operatörleri, spam e-postalar gibi reklam bilgilerinin istenmeyen gönderimi durumunda yasal eylem alma hakkını açıkça saklı tutar.