Telematik altyapı

Seni telematik altyapıya getireceğiz.

Telematik altyapı (TI) sağlık iletişiminde yeni bir dönemin başlangıcını işaretler. Yeni fırsatlar tüm performans bringers için ortaya çıkar: TI doktorlar, diş hekimi, psikoterapist, hastaneler, eczaneler ve sağlık sigortası şirketleri bağlar ve böylece veri güvenli alışverişi kolaylaştırır-Ayrıca sektör sınırları arasında. Yasama organı, 2018 sonuna kadar tüm uygulamaların telematik altyapıya (TI) bağlanması gerektiğini belirledi. Pratiğinizi bağlaymanızı sağlamak için mutluyuz. Biz, ıkserv, www.kocobox.de ortakları vardır. Birlikte, sizin pratiğinizi TI 'ye karmaşık ve hızlı bir şekilde getiriyoruz.

Ve burada nasıl yapılır: sertifikalı TI-bileşenlerinizi doğrudan www.kocobox.de üzerindeki Webshop 'tan sipariş edersiniz: son derece güvenli TI konektörü Kocobox MED +, TI Kart terminalleri ve VPN erişim hizmeti. Hakkı -nda. 7-10 gün sipariş yerleştirildikten sonra, kişisel olarak bir kocobox kurye dan TI paketi alacaksınız. Biz yükleme desteği için mutluyuz!

Daha fazla bilgi Ister misiniz? Biz size tavsiye + 49 (0) 176/10 197 487. Www.koco-Shop.de/i/FAQ üzerinde ayrıca Promosyonunuz veya desteklenen TI bileşenlerinin sayısı hakkında sorulara birçok yanıt bulacaksınız.

Lütfen dikkat: Eğer siparişiniz zaman bizim kupon kodu girerseniz, kocobox.de fiyata daha fazla £160 indirim alacaksınız! Bizimle konuşun.

Bizim bağlantı sunan: Biz gerekli bileşenleri, planlama ve kurulum sipariş onları destek. Tek bir kaynaktan tam hizmet.